Wąska długa kuchnia

Dom i wnętrze

Nie ma nic jak uczucie siedzenia w ciepłej i przytulnej kuchni. I, jeżeli ty kochasz gotować i piec niż ty jesteś więcej niż szczęśliwy jeżeli twój kuchnia projektuje w sposobie który nadąża twój potrzeby i daje ci sposobności tworzyć pyszne posiłki dla twój rodziny.

Jeśli masz małą kuchnię to nie musisz się martwić, bo nadal możesz zaprojektować swoją kuchnię w sposób, który sprawi, że Twoje życie będzie trochę łatwiejsze. Jeśli jednak masz dużą kuchnię, która jest już zatłoczona takimi przedmiotami jak lodówka, piekarnik, mikrofalówka, zmywarka, zlewozmywak itp. to z pewnością będziesz się trochę zmagać.

Wszyscy wiemy, że kuchnia to nie tylko miejsce, w którym przygotowuje się jedzenie; jest to również miejsce, w którym można zebrać się z rodziną i przyjaciółmi. Ale mała kuchnia to nie powód do zmartwień; to wyzwanie, aby zaprojektować szeroką i długą kuchnię, która jest wygodna i praktyczna.

Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zaprojektować wąską i długą kuchnię.

Projektowanie wąskiej i długiej kuchni

Kup wyspę kuchenną na zamówienie

Jeżeli ty ograniczony przestrzeń i ty planujesz dostawać niestandardowego kuchnię wtedy ty możesz dostawać niestandardowego kuchennego wyspa. Są one dostępne w różnych rozmiarach i można wybrać rozmiar wyspy kuchennej, która spełni Twoje potrzeby.

Można również użyć tej samej wyspy kuchennej do stołu jadalnego, ale jeśli nie chcesz, aby wyspa kuchenna jako stół jadalny, a następnie można uzyskać oddzielny stół dla tego.

Projektowanie wąskiej i długiej kuchni nie jest niemożliwe; musisz tylko być kreatywny i wymyślić plan, który ułatwi Ci życie.

Kup wysoką szafkę na lodówkę

Jeśli nie masz dużo miejsca w kuchni to możesz zdecydować się na opcję uzyskania wysokiej lodówki. Trzeba będzie również uzyskać wysoki i szeroki piekarnik, ale można uzyskać je oddzielnie.

Użyj ściany dla swoich urządzeń

Jeśli masz ograniczoną ilość miejsca w kuchni to można użyć przestrzeni ściany umieścić lodówkę, kuchenkę i inne urządzenia kuchenne. Najlepszą rzeczą w użyciu przestrzeni ściany jest to, że nie tylko zaoszczędzić dużo miejsca, ale także sprawi, że kuchnia wygląda szerzej.

Wnioski:

Podsumowując, mam nadzieję, że podobał Ci się ten post o “Wąskim długim projekcie kuchni”. Jestem pewien, że będziesz w stanie zaprojektować wąską i długą kuchnię, jeśli zastosujesz się do tych wskazówek. Więc, na co czekasz? Zacznij projektować swoją własną wąską i długą kuchnię od razu.